Profibohemia | Odborné konzultace a návrh řešení
5361
page,page-id-5361,page-child,parent-pageid-3831,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Odborné konzultace a návrh řešení

Zateplení domu, správný návrh skladby či technického řešení fasády, obnova fasády po povodních, perfektní litá podlaha či stěrka, dostatečná nosnost a pevnost spojů do dřeva, lacinější a efektivnější řešení… Výsledkem má být správně provedená stavba, dlouhodobá trvanlivost a naprostá spokojenost zákazníka.

Stavební technologie a postupy se stále mění, často jsou náročnější na kvalitu a přesnost provedení, každým rokem přibývají nové produkty a řešení. Právě proto jsou pevnou součástí naší prodejní filosofie odborné konzultace a návrhy řešení.

Každý (ať již nový či rekonstruovaný) dům je jiný, stavěný různou stavební technologií, vystavený různým podmínkám (orientace na pozemku, spodní voda, častý směr větrů apod.), využívá různé technologie vytápění či je využíván k různým účelům. Vše odborně posoudíme a pomůžeme Vám s výběrem správného zateplovacího systému či řešením fasády. Jelikož zastupujeme hned 3 přední značky zateplovacích fasádních systémů, umíme nabídnout nejen různé technologie zateplení ale také především různá cenová řešení tak, aby vše odpovídalo Vašim finančním možnostem. Samozřejmě Vám poradíme se správným technickým postupem, přesně Vám řekneme, jak si ohlídat správnost provedení (nekvalitní montáž a nesprávné provedení jsou nejčastější příčinou pozdějších problémů, leckdy dlouhých dohadů s realizační firmou či dokonce dodatečných nákladů) a rádi Vám také případně doporučíme námi prověřenou realizační firmu.

Kvalitní spojovací prvky do dřeva a řešení Sihga stojí Vaše peníze. Poradíme Vám se správným výběrem prvků tak, aby splňovaly nároky na zatížení a technické řešení, ale nebyly zbytečně předimenzované a tedy drahé. Odborně poradíme s technologickým řešením – ať se jedná o garážové stání nebo dřevěnou rozhlednu, rodinný dům nebo výrobní halu. Na rozdíl od většiny prodávaného spojovacího materiálu si u prvků a řešení Sihga můžete být jisti perfektní (rakouskou) kvalitou a dlouhou životností. Platí tak, že životnost dřevostavby bude dána životností dřeva. Dřevěná fasáda nebude znečištěná degradujícími vruty, terasa či sloupky nebudou uhnívat, trámy se při poryvech větru nebudou kroutit a uvolňovat, vruty půjdou kdykoliv snadno vyšroubovat, nebudou se lámat, nebudete muset vazník prošpikovat 10ti vruty atd.