Profibohemia | Míchací a tónovací centrum
5351
page,page-id-5351,page-child,parent-pageid-3831,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Míchací a tónovací centrum

320 odstínů fasádních barev a 60 odstínů mozaikových fasád!

Máte možnost využít unikátní nabídky míchání a tónování barev od 3 různých značek! A to zde hovoříme i o náročnějších produktech, jako jsou fasády. Jsme hrdí na to, že taková šíře nabídky a služeb je na našem trhu zcela unikátní. Naleznete tak u nás nepřebernou nabídku barevných řešení pro vnitřní stěny Vašeho domu i pro vnější fasádu a hlavně v několika cenových hladinách!

A jak moc že si u nás vyberete? U značky Tytan ze 300 odstínů, u Rockwool z 240 odstínů, u Profi z 320 odstínů, navíc samozřejmě rádi namícháme specifický odstín podle Vašeho konkrétního přání (který jste třeba někde viděli a není ve vzorníku značky). U mozaikových omítek máte možnost si vybrat ze 60 odstínů u značky Tytan a 18 ti u Profi, navíc opět můžeme připravit individuální odstín (odebráním/přidáním určitého kameniva). Samozřejmě nabízíme také možnost vizualizace nové fasády na základě několika fotografií Vašeho domu.

Rádi Vám vysněnou barvu namícháme i na počkání. Zde samozřejmě záleží na množství (namíchání barvy na velkou vilu či celý činžovní dům nějakou dobu trvá), proto se prosím na aktuální možnosti a kapacitu informujte dopředu.

Široký výběr interiérových barev

Vyjma fasád umíme nabídnout i kompletní řešení pro interiéry – počínaje zdící maltou přes mnoho typů vnitřních omítek a interiérovými barvami konče. Jako správný specialista máme jen bílých interiérových barev několik druhů. Vyjma standardních barev je to například NEO Express se zvýšenou krycí schopností, které stačí i jen jediný nátěr a máte vymalováno. Samozřejmostí je sněhově bílá Extra Weiss, speciálními typy jsou NEO Mineral bio (interiérová barva na bázi koloidního křemíku odolná proti vlhkosti a zamezující výskytu plísní a hub) nebo dva druhy omyvatelných latexových barev, které odolávají extrémnímu namáhání (například ve společných prostorech, chodbách apod.). Interiérové barvy lze v našem mícghacím centru samozřejmě namíchat v široké škále barev a odstínů dle vzorníků Profi a Tytan EOS.