Profibohemia | SLUŽBY
3831
page,page-id-3831,page-parent,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded

ZNAČKY / Stavte a rekonstruujte – kompletně s námi

Profi Bohemia – profesionální služby na míru

 

Color centrum 3 značek!

Díky naší široké nabídce a zastoupení pro 3 značky máte možnost využít opravdu komplexní nabídky tónovacího a barvícího centra. Taková šíře nabídky a služeb je na našem trhu zcela unikátní! Naše barvící centrum Vám tak nabízí nepřebernou nabídku barevných řešení pro vnitřní i vnější povrchy a to v několika cenových hladinách. Snadno se umíme přizpůsobit Vašemu vkusu i rozpočtu. V nabídce jsou profesionální řešení značek Profibaustoffe (vnitřní a vnější omítky, fasády), Rockwool (fasády), Titan (fasády). Naše Color studio také nabízí možnost využít profesionální vizualizace Vaší budoucí nové fasády, která bude vypadat velmi přirozeně jako na fotografii.

Stavebniny

Stavíte, rekonstruujete nebo teprve stavbu či rekonstrukci plánujete? Mnoho našich zákazníků si často postesklo, že pro jiný sortiment potřebný na zbytek stavby musí jinam a často opět k více dodavatelům. Rozhodli jsme se využít svých dodavatelských vztahů v branži a pro naše zákazníky zavést komplexní službu, která svým rozsahem pokryje produktovou nabídku velkých stavebnin. K naším fasádním či zateplovacím systémům si tak nyní u nás můžete objednat i vše ostatní pro stavbu či rekonstrukci – zkrátka od cihel po tašky na střechu.
Kontaktujte nás s Vaší poptávkou, rádi Vám obratem vypracujeme cenovou nabídku. Přesně podle Vašich potřeb Vám zároveň zajistíme dopravu na místo stavby či si můžete vyzvednout objednaný stavební materiál v našem skladě.