Profibohemia | REFERENCE
2193
page,page-id-2193,page-parent,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded

REFERENCE / Od roku 2009 více jak 400 realizací po celé ČR

NAŠE VÝSLEDKY MLUVÍ ZA NÁS

Společnost Profi Bohemia navázala na dlouholeté znalosti a reputaci jejích zakladatelů v oblasti prodeje zdících, fasádních a zateplovacích systémů jedné nejmenované evropské značky – lídra v oboru. Zdali jsem navázali úspěšně, to necháme na Vašem posouzení, každopádně od roku 2009 se můžeme pochlubit stovkami realizací a spokojených zákazníků.

Jsme rodinná firma, která se řídí takovými hodnotami, aby v našich šlépějích mohla úspěšně pokračovat další generace. Ctíme otevřenou komunikaci a upřímnost, na mapce níže se tak můžete seznámit s realizacemi, kde byly využity produkty námi zastupovaných značek. Rádi Vám samozřejmě poradíme s výběrem realizační firmy – ze seznamu námi profesionálně vyškolených firem, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Mapa našich referencí

 

Legenda:

Ikony_VEREJNE Veřejné budovy – nemocnice, školy, obecní úřady i hasičské zbrojnice, sportovní zařízení a jiné.

IkonyADMINISTRATIV Administrativní a výrobní budovy – kancelářské budovy, firemní sídla, výrobní areály i nejrůznější provozovny.

Ikony_PANELAK Panelové a bytové domy – zateplovací systémy, soklové omítky a barevné fasády na bytových a panelových domech po celých Čechách.

Ikony_REKONSTRUKCE Rekonstrukce – správné technologické a cenové řešení pro rekonstrukce a přestavby starých RD, vilek a činžovních vil, vesnických stavení, chalup apod.

Ikony_DOMKY RD novostavby – omítky, zateplení a fasády. Desítky spokojených zákazníků v klasických i ryze moderních rodinných domech.

Ikony_HISTORICKE Historické domy – využití sanačních omítek, zateplení i náročná provedení historických fasád.

 

NOVÉ RODINNÉ DOMY

hva_top

REKONSTRUKCE RODINNÝCH DOMŮ

Ref_RD23

DŘEVĚNÉ TERASY A FASÁDY

ikonaReferenceSihga3

 

PANELOVÉ A BYTOVÉ DOMY

hva_top

HISTORICKÉ BUDOVY

hva_top

 ADMINISTRATIVNÍ a VEŘEJNÉ BUDOVY