Profibohemia | Sanační systém
4805
page,page-id-4805,page-child,parent-pageid-3896,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded

Sanační systém

Foto

Produkt 

Balení

Spotřeba

sanacniDSCN2042okap-CZ_barevnytitul-1_3titul-3_3Zatopeny-dumRD-Zivotice-003Ustredni-hrbitov-004Ustredni-hrbitov-053kaplička-starákaplička-nováKooperativa-MikulovsanacniDscn2368Tri-Gracie_upravenysanancni titul-main V letáku Sanační omítkový systém Profi se dozvíte podrobné informace jako např. Příčiny poruch omítek, jejich příznaky, možné následky i jejich řešení, skladbu sanačního systému Profi, možnosti povrchových úprav, foto realizací a technologické postupy aplikací produktů.
Leták
PROFI-sanacni-postrik-PROFI-Poretec-WTA-Vorspritzer Profi sanační postřik (Profi Poretec WTA Vorspritzer)
Ručně i strojně zpracovatelný kotvící postřik pro další složky sanačního systému, zrno do 4 mm. Suchá směs s cementovým pojivem sloužící jako systémová složka sanačního systému Profi WTA. Odpovídá požadavkům mezinárodní směrnice WTA. V sanačním systému Profi WTA slouží k zakotvení dalších složek na hladkém nesavém podkladu, popřípadě ke zlepšení soudržnosti podkladu.Vnitřní i vnější použití.
Pytel 40 kg
Paleta 1400 kg
4 kg/m2
PROFI-sanacni-podhoz-PROFI-Poretec-WTA-Ausgleichsputz Profi sanační podhoz (Profi Poretec WTA Ausgleichsputz)
Ručně i strojně zpracovatelná sanační srovnávací vrstva pro vyrovnání nerovností podkladu a ukládání solí, zrno do 4 mm. Sanační suchá omítková směs jako systémová složka sanačního systému Profi WTA. Odpovídá požadavkům mezinárodní směrnice WTA. V sanačním systému Profi WTA slouží k vyrovnání hrubých nerovností omítaného podkladu a jako vrstva pro ukládání škodlivých solí. Používá se v případech, kdy je podklad nadměrně prosolený. Vnitřní i vnější použití.
Pytel 40 kg
Paleta 1400 kg
Silo
13 kg/m2/cm
PROFI-Plus-sanacni-omitka-PROFI-Poretec-WTA-Sanierplus Profi Plus – sanační omítka (Profi Poretec WTA Sanierplus)
Ruční i strojně zpracovatelná sanační omítka pro jedno nebo více vrstvou aplikaci, zrno do 1,2 mm. Suchá sanační omítková směs na vlhké zdivo pro ruční i strojní zpracování. Vnitřní i venkovní použití. Hotová omítka odpuzuje vodu, ale současně propouští optimálně vodní páry. Je odolná proti působení solných roztoků a zabraňuje transportu solí na povrch omítky. Odpovídá požadavkům mezinárodní směrnice WTA. Použití: Profi Poretec WTA Sanierplus se používá při opravách a sanacích vlhkého zdiva uvnitř i vně budov. U novostaveb se používá převážně pro úpravu soklů nebo tam, kde voda nebo solné roztoky působí přímo na povrch stavby. Vnitřní i vnější použití.
Pytel 40 kg
Paleta 1400 kg
Silo
12,5 kg/m2/cm
PROFI-stukova-vapenna-omitka-PROFI-Poretec-Sanierfeinputz Profi štuková vápenná omítka (Profi Poretec Sanierfeinputz)
Ručně zpracovatelná vápenná štuková omítka vhodná zejména pro sanační systémy, zrno do 0,6 mm. Suchá omítková směs na přípravu svrchní omítky vyznačující se nízkým difúzním odporem. Omítka je určená především na sanační omítkový systém. Pro vnitřní i venkovní použití.
Pytel 40 kg
Paleta 1400 kg
4 kg/m2/3 mm
PROFI-vapenny-postrik-PROFI-Poretec-NHL-Kalkvorspritzer Profi vápenný postřik (Profi Poretec Kalkvorspritzer)
Vápenný kotvící postřik pro středně vlhké a zasolené zdivo, zrno do 4 mm. Suchá omítková směs na přípravu kotvícího postřiku pod omítky s nízkým difúzním odporem. Použití: vhodný jak pro nové tak i staré zdivo, především v oblasti renovačních prací u historických objektů. Vyznačuje se nízkým difúzním odporem. Pro vnitřní i venkovní použití.
Pytel 40 kg
Paleta 1400 kg
5–8 kg/m2
PROFI-trassova-omitka-PROFI-Poretec-Trass-KalkputzProfi trassová omítka (Profi Poretec TRASS-Kalkputz)
Ručně i strojně zpracovatelná vápenná jádrová omítka s přídavkem trassu, zrno do 1 mm. Suchá omítková směs na vápenné bázi s přísadou trassu, vyznačující se nízkým difúzním odporem, odolností proti výkvětům a mrazuvzdorností. Omítka ja určená především pro renovaci historických staveb. Ruční i strojní zpracování, vnitřní i venkovní použití. Nevhodná pro použití v soklové části zdiva.
Pytel 40 kg
Paleta 1400 kg
14 kg/m2/cm
Profi hlazená stěrka Profi hlazená stěrka (Profi Poretec Glättspachtel)
Hladká stěrka na jádrové omítky, zrno do 0,5 mm. Přírodně bílá vápenocementová stěrka o zrnitosti 0,5 mm. Odolná proti mrazu a škodlivým solím. Vyznačuje se velmi nízkým difúzním odporem. Použití: minerální stěrka s hladkým povrchem pro vnitřní a venkovní použití. Obzvláště vhodná na sanační systém PROFI.
Kanystr 5 l
4-20 l/m2